Dini konularda merak ettikleriniz, Video

Dini konularda merak ettikleriniz, Video DİN
0,0
17.06.2014 11:47:46
A+ A-

 

Dini konularda insanların kafasında çok fazla soru var. İnsanlar bu soruları sormak istiyorlar fakat sorabilecekleri kişileri de bulamıyorlar. Ya da yanlış bilgiler veren kişilerle karşılaştıklarında Kuran'la taban tabana zıt bir şeyi doğru zannedebiliyorlar. Bu yüzden dini konularla, Kuran'la, ahir zamanla ilgili soru sormak isteyen kişilere güzel bir programın başladığı bilgisini vermek istiyorum. "Merak ettikleriniz" ismiyle yayınlanan programda yazar Didem Ürer ve yazar Aylin Kocaman kendilerine gelen dini konulardaki soruları yanıtlıyorlar.

İlk bölümün konusu "Modern İslam" İnsanların gerçekten de çok merak ettiği bir konu Modern İslam. İnsan hem modern olup hem çok dindar olabilir mi? Dindarlığın moderni ya da modern olmayanı olur mu?" Bu konuda yayınlanan programı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

http://bit.ly/TDI7bx

Yazılarımda ben de sürekli yobazların öne sürdüğü din ile Kuran'da anlatılan İslam'ın birbirinden tamamen farklı olduğunu anlatıyorum. Bu programın izleyicilerin doğru bilgiler edinmesi için çok faydalı olacağına inanıyorum. Vakit buldukça diğer bölümleri de sizlerle paylaşacağım.

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" href="http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste" style="color: rgb(0, 0, 255) !important;" target="_blank">http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/listeYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.