Evrimcilerden bir komik iddia daha: erkeğin yüzü yumrukla evrimleşmiş!

Evrimcilerden bir komik iddia daha: erkeğin yüzü yumrukla evrimleşmiş! DİN
0,0
12.06.2014 00:01:15
A+ A-

 

Evrimcilerin ortaya attıkları bütün iddialar fos çıktığı için artık ne uyduracaklarını şaşırıyorlar. Aslında aldıkları ağır yenilgiden dolayı uzun süredir sesleri çıkmıyordu. Çünkü attıkları komik iddialar hemen yaratılışçılar tarafından çürütülüyordu. Artık evrimciler öyle bir duruma geldiler ki, hiçbiri evrim konusunda konferans veremez oldu. Yaratılışçıların karşısına çıkıp evrimi savunamaz oldu. İsterseniz deneyip görün. Bugün evrimciler yaratılışçıların karşısına çıkmak istemiyorlar. Mutlaka bir işleri olduğunu öne sürüp kaçıyorlar. Çünkü 21. Yüzyıl bilimi ve milyonlarca yaratılışı ispat eden fosil karşısında iyice çaresiz kaldılar, tam anlamıyla köşeye sıkıştılar. Evrim teorisinin tamamen hayal olduğunu kavradılar.

Yine de çok da ender olsa da komik iddialarda bulunan birileri çıkabiliyor. Son olarak ABD'deki Utah Üniversitesi araştırmacıları, erkeklerin yumruk yumruğa kavgalarda daha az zarar alabilmek için sert ve etli yüz hatlarına sahip olacak şekilde evrim geçirdikleri iddiasını ortaya attı! Biological Reviews adlı dergide bulgularını yayınlayan araştırmacılar, dünya yüzeyindeki ilk hominidler arasında sayılan Australopitekus erkeğinin, kadın ve yiyecek kaynakları yüzünden birbirleri ile dövüştüğünü bu nedenle şiddet eylemlerinin evrimlerinde önemli rol oynadığını savundu.Kısa süre önce de modern insanın elinin kavgalar sayesinde şekillenerek son durumuna kavuştuğu açıklamışlardı! (İnsan elindeki mükemmel kompleks yapının kavgalar sayesinde şekillenmediği çok açıktır)

Bilimsel gerçekler evrimin iddia ettiği her etkiyi geçersiz olduğunu bulsa da Evrimciler bunu kabul etmek istemezler. Bu nedenle teorileri yanlış olsa da ideolojik olarak savunmak için saçma olduğuna bakmadan bol telkin ve propaganda yaparlar.

Bilime ve akla meydan okuyan bu saçma haberlerin ne bilimle ne de araştırmalarla bir alakası yoktur, hepsi tamamen hayal ürünüdür. Sadece evrim telkininden başka bir şey değildir. Kaldı ki haberlerinde dahi fosil yerine yapılan maketleri göstermeleri bilimsel kanıtlarının olmadığını gösteren en önemli ispatlardan birisidir. Bakalım evrimcilerin bizleri böylesine güldüren hangi izahlarıyla daha karşılaşacağız.

Kaynak: http://evrimifosillernasilyalanlar2.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/listeYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.