İlahi bir DAVA

İlahi bir DAVA DİN
0,0
04.06.2014 01:09:02
A+ A-

Bir Kitap var ortada Her şeyi yaratmış ve İnsan fıtratı'nı en iyi şekilde bilen biri tarafından gönderilmiş bir Kitap . 

Ancak ; Gönderdiği kişiler tutup Bu Kitaba Güya saygı duyduklarından dolayı Kitabı Okumuyorlar Hatta ve Hatta bunun ile Övünüyorlar . 

Birazcık Vicdanlıları ise yahu işte bu kitap aslında anlaşılır ama yanında şu kitaplar , falancanın ictihadları , başkasının menkıbeleri olması vesilesi ile diyerek ya İnsanları kendi putlarına çağırır yada Kitabı Kendilerine Yarar ve zarar vermeye gücü yetemeyecek kişilerin sözleri ile Kılıflarlar . 

Birde Bu İddaaları gündeme bile getirmek istemeyen Zanniler var . Bunlar için Kitabın varlığı ve yokluğu pek önemli değildir . Ya ; Atalarından gördüğünü tekrar ederek belli bir İman ve İnanç seviyesinde olduğunu düşünür bunlar . yada artık bu tartışmalardan bıkmış bir şekilde Neye İnandığını bile bilmeyerek köşelerine çekilirler .

Bazıları ise hiç bulaşmazlar . Onlar için önemli değildir . Alemlerin rabbi tarafından gönderilen Kitap . Onlar için önemli değildir bu evren . Onlar için ya ertesi gün ödenecek borçları ya sevgililerine alacakları hediyeyi ya İzledikleri dizinin bir sonraki bölümü daha önemlidir . Hayat onlar için bunlardan ibarettir . 

Ancak ; Bir şeylerin değişmesine çok az kaldı . Artık DUR demenin vakti geldi . Ümmet yeniden Dirilecek . Artık DİN Hurafelerden arınacak Artık ; Gün aydınlığa kavuşacak 

Bu kul yapımı bir dava değil Bu İlahi bir dava...

Bu Ruh ; Mekkede başlayan ve Medine Site devleti olarak vücut bulan sonra kendi takipçileri tarafındn ihanete uğrayan Muhammed ve arkadaşlarının başlatmış olduğu Tevhid ve Özgürlük Ruhu .

unutmayın . 

ALLAH Erdemliler ile beraberdir . Zafer ; Tevhid Ehlinindir . 

 

 


YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.