İslamiyet adına insan öldürmek şirktir

İslamiyet adına insan öldürmek şirktir DİN
0,0
16.11.2015 15:58:47
A+ A-

Kuşkusuz ki dini, İslamiyet'i Mevlana'sı ile, Yunus Emre'si ile, Hacı Bektaş Veli'si ile ve bu dai insanlara benzer sayısız evliyası, dervişi, ermişi, ereni ile en güzel, en doğru, en akıla yakın, en insanca yaşayanlar ve yaşatanlar Türklerdir ki dinin, İslamiyet'in Arab, Ortadoğu odağına, eksenine kayması ile din adına, İslamiyet adına ortaya çıkarılan vahşet, barbarlık, savaş, terör bunun kanıtıdır.
 
Türk Müslümanı 'Yakmak Cehennem'de yalnızca Allah'a mahsustur; canlıları kasden yakmak şirktir' diye hayvanları bile yakmaz. 'Canı Allah verir, Allah alır; canı kasden almak şirktir' diye insan bile öldürmez.
 
Ancak Abd güdümlü Ortadoğu'da, Arab coğrafyasında tuhaf birileri ortaya çıkmakta ve İslamiyet'in bu kültürü, bu mantığı umurlarında değilmiş gibi İslamiyet'i savaşa, teröre, silaha, vahşete, insanları bile yakmaya, insanları öldürmeye, kana götürmeye çalışmaktadır.
 
Evet; İslamiyet'e göre; İslamiyet adına insanları kasden yakmak, öldürmek şirktir.
 
Bence dünya artık dini dinsizlerin öğreteceği; din dersilerini(derslerini) artık dinsizlerin vereceği bir duruma doğru gidiyor.
 
Evet; insanca olunmadan dinli olunmaz.
 
 
Necdet Gürçiftçi
Patentsiz, dinsiz, yerli üretim bir Türk/Türkiye bilgesi
İnternette yayınlandığı zaman: 16.11.15/15.36