Mahmut Efendi’den Cübbeli Ahmet’e cevap: Hz. Mehdi’ye biat etmeden ölmeyeceğim!

Mahmut Efendi’den Cübbeli Ahmet’e cevap: Hz. Mehdi’ye biat etmeden ölmeyeceğim! DİN
0,0
03.10.2014 18:04:43
A+ A-

 

Mahmut Efendi Hazretleri geçenlerde hastaneye kaldırıldı. O esnada bir rüya görüldü. Bu rüyanın çok büyük hikmeti olduğunu bakın Mahmut Efendi Hazretleri nasıl açıklıyor, aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz:

http://bit.ly/18WZIQ0

Mahmut Efendi Hazretleri Ağustos 2013 tarihinde hastaneye kaldırıldı. O esnada bir rüya görüldü. Rüyada Hazreti Nebiyullah (sav) Efendimiz geldiler. Bir matara su getirip o Allah dostuna içirdiler. Hastaneden, bir gün sonra sağlığı çok iyi açıklaması yapıldı. Bu Allah dostunun fazla vekili yoktur. Henüz halifesi de yoktur. Sünnete en çok riayet eden bir camia olmaları hasebiyle herkesçe çok kolay bilinecek bir gruptur. Neyse, Efendi Hazretlerine hastanede benim de bulunduğum ortamda bu rüyayı anlattılar ve kendileri dediler ki:

"Artık bu suyu gaybi alemde içmiş olmamla birlikte sağlığım çok iyi oldu. Direncim arttı. Çok şükür. Allah (cc) beni sevindirdi. Bu sevincim Hazreti Mehdi aleyhisselama biat etmeden ölmeyeceğimin müjdesidir. "

Açıkça görüldüğü gibi Mahmut Efendi Hazretleri gaybi alemde Hazreti Nebiyullah (sav) Efendimizin getirdiği suyu içerek şifaya kavuşmuş, adeta ömrüne ömür katılmıştır. Bu olayın gerçekleşmesinin hikmetini Mahmut Efendi Hazretleri "Hz. Mehdi'ye biat etmeden ölmeyeceğim." diyerek açıklamıştır. Hz. Mehdi şu anda hayattadır ve zuhur vaktini beklemektedir. Yaşadığımız bu önemli dönemin en mübarek şahıslarından biri Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri, diğeri de Mahmut Efendi Hazretleridir. Allah bu iki önemli, değerli ve mübarek şahsın ömürlerine ömür katarak onları Hz. Mehdi'ye biat gününe hazırlamaktadır. Böylece Allah izin verirse bizler de onların Hz. Mehdi'ye biat ettiklerini göreceğiz.

Mahmut Hoca Cemaatinin en değerli hocalarından Mehmet Talu Hocaefendi'de Hz. Mehdi'yi göreceğine inandığını şöyle ifade etmişti, aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz:

http://www.dailymotion.com/video/xhjl7v_mehmet-talu-hz-mehdi-yi-sahsen-gorecegime-inaniyorum_news

Şeyh Mahmut Efendi'nin ve Mehmet Talu Hocaefendi'nin Hz. Mehdi'yi bu yüzyılda göreceklerini ve ona biat edeceklerini söylemiş olmaları, Hz. Mehdi'nin zuhurunu yüzyıllar sonraya erteleyen Cübbeli Ahmet Hoca'ya verilecek en güzel cevaptır. Mahmut Hoca cemaatine mensup olan Cübbeli Ahmet Hoca Hz. Mehdi'nin zuhurunun çok yakın olduğunu artık gizlemeyi bırakmalıdır. Peş peşe gerçekleşen harika olaylar bu zuhurun beklenenden de çok yakın olduğunu cümle aleme göstermektedir.

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/YORUMLAR

Düzeltme -

Şeyh Nazım Kıbrısi 07/05/2014 tarihinde vefat etti. Gözünüzden kaçtı sanırım.

0 0
YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.