Mustafa Ceceli, samimiyet ve ihlas üzerine…

Mustafa Ceceli, samimiyet ve ihlas üzerine… DİN
0,0
17.07.2014 16:18:05
A+ A-

Geçtiğimiz günlerde sevilen sanatçı Mustafa Ceceli bir iftar programına katıldı ve programa katılanların isteği üzerine çok güzel dua etti.

Mustafa Ceceli'nin hakikaten çok temiz ve güzel ahlaklı, imanlı bir insan olduğu anlaşılıyor, duasında son derece samimi. Akılcı ve güzel bir üslubu var. Aklıyla, düşünerek, kalpten iman ettiği anlaşılıyor. Üslubu yobazların o uhrevi üslubundan uzak, yapmacıklıktan uzak, gösterişten uzak. İşte böyle pırıl pırıl gençlerin, sanatçıların imanlı olması topluma hakikaten çok güzel örnek. Bu güzel insanlar hem son derece modern olup hem de Kuran'ın yaşanabileceğini, tertemiz Müslüman olunabileceğini topluma gösteriyorlar. Kendisini tebrik ediyorum, Allah duasında söylediği gibi Allah'a yakın olmasını nasip etsin. Derin iman çok büyük bir nimettir, bu dünyada yaşarken Allah'a kul olup O'na yönelmek çok büyük nimettir. Çünkü o insan milyonlarca gaflete kapılmış insanın arasından çekip kendisini kurtarmış demektir. Tabii batınında buna izin veren, onun kalbini imana açan Rabbimizdir.

Gerçekten Biz onları, katıksızca (ahiretteki asıl) yurdu düşünüp-anan ihlas sahipleri kıldık. (Sad Suresi, 46)

Yeryüzünde olanların çoğunluğuna uyacak olursan, seni Allah'ın yolundan şaşırtıp-saptırırlar. Onlar ancak zanna uyarlar ve onlar ancak 'zan ve tahminle yalan söylerler.' (En'am Suresi, 116)

Mustafa Ceceli'nin samimi duasını bu linkten seyredebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=lpOlc1e3UcM

Kaynakhttp://kalbimizdekiderinallahsevgisi.wordpress.com/

Blog sayfam: mynet.com/erkan-arkut-tan-guncel-yazilar" href="http://birgo.mynet.com/erkan-arkut-tan-guncel-yazilar" style="color: rgb(0, 0, 255) !important;" target="_blank">http://birgo.mynet.com/erkan-arkut-tan-guncel-yazilar

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/listeYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.