Şeyh Nazım Kıbrisi Hz. Mehdi?nin geleceğini müjdeliyor

Şeyh Nazım Kıbrisi Hz. Mehdi?nin geleceğini müjdeliyor DİN
0,0
17.02.2013 12:22:58
A+ A-

Bugün sizlerle Şeyh Nazım Kıbrisi hocamızın Hz. Mehdi'yi müjdelediği çok güzel bir video paylaşmak istiyorum. Şeyh Nazım Kıbrisi hocamız tüm Müslümanlara Hz. Mehdi'nin geleceğini söylüyor, bakın ne diyor konuşmasında: "Vaktin sahibi gelecek, peygamber müjdesidir bu, Hz. Mehdi gelecektir ve Hz. Mehdi hilafetin emaneti olan bugün sizin Topkapı Sarayı'nda sakladığınız peygamber sancağını devralacaktır. Bu bizim dini kitaplarımızda geçen bir meseledir. İslam soruyor! Nerde başımız! Nerde sancağımız! Nerde peygamber müjdesi olarak Vatikan'ı fethedecek kumandanlarımız!" Şeyh Nazım hocamızın konuşmasını bu linkten dinleyebilirsiniz: 

mynet.com/erkanarkut/Seyh-Nazim-El-Kibrisi-Hz-Mehdi-yi-anlatiyor/1210531/" href="http://video.mynet.com/erkanarkut/Seyh-Nazim-El-Kibrisi-Hz-Mehdi-yi-anlatiyor/1210531/">http://video.mynet.com/erkanarkut/Seyh-Nazim-El-Kibrisi-Hz-Mehdi-yi-anlatiyor/1210531/

Bugün dünyada yaşanan kaos, tüm ülkelerin içine düştükleri kargaşa Hz. Mehdi'nin çıkış alametidir. Hz. Mehdi'nin zuhuru çok yaklaşmıştır. Peygamberimiz Hz. Mehdi çıktığında bütün insanların onun manevi liderliği altında birleşeceğini şöyle bildirmiştir: 

Malik bin Zamra der ki: Emirülmüminin Ali aleyhisselam bana şöyle buyurdu: 

... Hayrın çoğu o zamandadır ey Malik! O ZAMANDA KÂİM'İMİZ (HZ. MEHDİ) KIYAM EDECEK, ... SONRA ALLAH HERKESİ ONUN ETRAFINDA TOPLAYACAK." (Şeyh Muhammed b. İbrahim-i Numani, Gaybet-i Numani s. 242) 

İman edenlerin Efendisi (sav) der ki: "... ALLAH SİZİN İÇİN, SİZİ BİRLEŞTİRECEK VE SİZİ DAĞINIKKEN BİRARAYA GETİRECEK BİRİNİ (HZ. MEHDİ'Yİ) ÇIKARANA DEK... Beklerseniz, ödüllendirileceksiniz ve sizin haksızlığa uğratılmanızın intikamını alacak (Darwinizm'e, materyalizme ve ateizme ilmi zeminde gereken cevabı verecek) olanın ve haklarınızın kurtarıcısı olanın, o (Hz. Mehdi (a.s.)) olduğunu kesinlikle anlayacaksınız..." (Kitab-ül Gaybet, [Bihar-ul Envar, c. 51], Ansariyan Yayıncılık, Derleyen: Muhammed Bakır el-Meclisi, İran-Kum, 2003, s. 182)ETİKETLER: Haber, Haberler, İran, İslam, Mynet, Bugün,

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.