Şu adamları görünce Allah'ını seven ateist olur!

Şu adamları görünce Allah'ını seven ateist olur! DİN
1,0
07.03.2014 00:31:18
A+ A-

Cansın can Recep Tayyip Erdoğan…

Milyonların sevgilisidir ooo, Dombıra’yı bile beleşe kapatanların efendisidir ooo…

Güzel şarkı yapmış Uğur Işılak. Pardon güzel şarkı araklamış. Yok o da değildi, güzel şarkıyı önce araklayıp, sonra da güzel satmış…

Dünya üzerindeki en kârlı ticaret anlayışlarından birisidir, hiç para vermeden aldığınız bir şeyi yüklü bir miktar karşılığında satmak... İçini dışını bilmeyiz ama babasının hayrına yapmadığını da tahmin edebilecek kapasitedeki insanlarız çoğumuz. E bir sermaye ya da bir emek de olmadan… Kopyala sonra da sat AKP’li dostlara. Ondan sonra da her gece barda gönlüm hovarda çalsın sazlar oyansın kızlar…

“Bizler Yahudi değiliz, Yahudilere kan kusturan Müslümanlarız.” Yani biz ülkemizdeki tüyü bitmemiş yetimin hakkına varıncaya kadar çalan bir adamın sevdalılarıyız. Çoğumuz Allah'a birazımız da belli ki ona tapıyor. Bizler başkasının şarkısını çalıp başkasına armağan eden sanatçılarız. Bizler ‘vatanımı seviyorum’ diyen ve vatanın tek kuruşuna dokunmayacak kadar masum olan Ermeni’yi sırtından haince vurup, vuranımızla gurur duyanlarız.

Türkiye kimlerle gurur duymadı ki be bıbıcım…

Bizler sokaklarda hak arayan gençlerin ölümüne ‘oh olsun’ deyip rüşvet yiyen polisin kafasına taş değmesinden sonra gençleri sokak ortasında döve döve öldüren büyük Müslümanlarız.

Bizler kendi rantımız için “üzerime işediler, oramı buramı ellediler, camide zorla bira içirdiler, türbanımın üzerine cinsel motif işlediler” diyen başı bağlı, ama aklı açık, namazında niyazında Müslüman insanlarız.

Bizler vatan toprağı diyip İstanbul’da Gezi eylemlerine katılmış Rum serserilerinin düşmanı, Yahudi p…lerinin celladı, Ermeni tohumlarının katilleriyiz.

Siz kim oluyorsunuz da bizim gibi Müslüman olan ve ağzından “selamun aleyküm”ü düşürmeyen başbakanımızla aramıza girmeye çalışıyorsunuz, haddinizi bilin.

Vatan bizim, din bizim, iman bizim, çalan bizim, çalınan bizimken, size ne ki bizim ülkemizde bize artislik yapıyorsunuz, havanız kime!

Bize Rıza Zarrab için “o hırsızsa bende hırsızım” diyen soyguncu, vurguncu Müslüman lazım, neyleyim bütün mirasını bu ülkenin çocukları okusun diye bırakmış olan Yahudi dönmesini, bırakmış da bana mı bırakmış!

Bize Allah Allah desin ama ondan sonra ne yaparsa yapsın, elhamdürillah desin yedi sülalemizi sömürsün, Alahhu Ekber desin, değil paramızı isterse donumuzu da alsın. Ama yeter ki bize bir Yahudi, Ermeni, Rum akıl vermesin.

Biz öyle bir Müslümanız ki, kendi içimizde Müslümanım deyip de bizim gibi olmayı içlerine sindiremeyen Alevileri kesip yakmışız, abdestimiz bozulmamış da sizden mi tırsacağız!

Alayınız gelse doğrarız, ülkeye en fazla faydalınız gelse gırtlağını sıkarız…

Mazlumun hakkını çalanlar, insanlara zulmedenler, haklıyı dövüp haksızı kayıranlar yeter ki “inşallah” desin, gerisini koyver gitsin bizim için.

Onun bunun karısına kızına bakarız ama başı açık kadından hoşlanmayız bilader.

Milletin parasına malına göz koyar hırsızlık yaparız ama ilk Cuma’da günahları sıfırlarız hafız.

Birbirimizin kuyusunu kazar, iftira atar, yalan söyleriz ama hepsinin ömrü bir 30 oruç kadar, bilemedin bir umreye bakar hacı.

O yüzden o Yahudiler ayaklarını denk alsınlar, adam olun olum adam, ya sevin ya terk edin… 

Her Müslüman böyle midir, elbette değildir. Her Yahudi sütten çıkmış ak kaşık mıdır, elbette değildir.

Lakin bizim olaylara bakış açımız insan gibi değildir, yani genelde, yani çoğunluğun, yani en az %50’si böyle, anlatmak istediğim de buydu. Bu pankartı yazan adam da tek başına ırksal olarak Yahudileri kastetmiyor, Tayyip'e muhalif olan bizi de Yahudi olmakla nitelendiriyor ve daha da vahimi Yahudiliği bir hakaret aracı, kelimesi olarak görüyor. Bu yazıyı yazan sivri akıllı her gün BİM'de ucuza bir Yahudi malı almanın hesaplarını yapmıyorsa ben de Ermeni tohumu olayım. Kullandığı arabanın markasını göremiyoruz ama belki de o da bir Yahudi malıdır. 

İslam’ı dünyaya anlatırken ‘barış ve hoşgörü dini olarak geldi’ diye anlatıyoruz. Allah’tan ki barış ve hoşgörüsü yüksek bir dinimiz var, o da olmasaydı ne halde olurduk acaba. Ya da siz gavur tohumları, bir düşünün, valla Hitler’i mumla arardınız, babasına dedesine rahmet okurdunuz.

Dünya üzerinde dini bu kadar ayaklar altına alınmış, tamamen faydacılaştırılmış başka bir siyasi yapı ya da ülke var mı bilmiyorum.

Lakin bunun bu kadar prim yapmasının tek nedeni de yöneticilerin bunu kullanması olamaz. Bunun kullanılmasına izin veren, göz yuman halk da bir o kadar suçludur.

Eğer sen dinin Tayyip Erdoğan için ya da başka bir isim için bu şekilde kullanılmasına, ayaklar altına alınmasına göz yumabiliyorsan, işte yukarıda yazan asıl gavur sensin demektir. Burada kastettiğim ‘Gavur’luk gayri Müslimlik değil, gayri insanlıktır.

Şu son yapılanlardan sonra ateistlere bile “Allah belanızı versin” dedirttiniz ya, başka da bir şey demeye gerek yok.

https://twitter.com/mustampa

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.