The Deen Institute ''Darwinizm-Yaratılış Konulu Konferans'' düzenlendi, Resimler

The Deen Institute ''Darwinizm-Yaratılış Konulu Konferans'' düzenlendi, Resimler DİN
0,0
02.05.2014 17:36:36
A+ A-

 

Bilimle ilgili konularda bizim yerel basında yer almayan haberleri sizlerle her zaman paylaşıyorum biliyorsunuz. Yaratılışçıların bilimsel delillerle ve fosil sergileriyle evrim teorisini çökerttikleri konferanslar dünya çapında devam ediyor.

En son Londra'nın önde gelen konferans salonlarından Logan Hall'da The Deen Institute isimli vakıf tarafından düzenlenen "Müslümanlar Evrimi Yanlış mı Anladılar" isimli konferansta Dr Oktar Babuna evrimin geçersizliğini hem bilimsel bulgulara dayalı olarak hem de Kuran'dan ayetlerle delillendirerek anlattı.

İngiltere, ABD ve Kanada'dan konuşmacıların da katıldığı konferansta Kuran'da evrime dair hiçbir delil bulunmadığı, Allah'ın ani bir yaratma ile yarattığı kapsamlı olarak anlatıldı. Konferansta ayrıca fosil sergisi de düzenlendi.Yaklaşık 1000 kişinin izleyici olarak katıldığı konferansta yapılan sunum sonrasında yoğun alkış oldu.

Konferans sonrasında İngiltere'nin büyük gazetelerinden The Guardian'da bu konferansla ilgili haber yayınlandı. Bu haberde Dr Oktar Babuna'nın evrim konusundaki anlatımlarının detaylı bir özeti yer aldı. Konferansla ilgili resimler:

 

Blog sayfam: http://birgo.mynet.com/erkan-arkut-tan-guncel-yazilar

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/listeYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.