Yiğit Bulut İslam âlemini kurtaracak çözümü fark etmiş…

Yiğit Bulut İslam âlemini kurtaracak çözümü fark etmiş… DİN
1,0
02.09.2014 09:33:43
A+ A-

 

Yiğit Bulut geçen gün TRT'de "şu an bedenin başı yok, o yüzden ayağa kalkamıyor" demiş. Ve bu konuda ayetler okuyup bilim olmadan Müslümanların güçsüz kalacağını anlatmış.

Daha önce yazılarımda da yazmıştım. Yiğit Bulut gerçekten de çok değerli bir insan, Allah'tan başka kimseden korkmayıp doğruları söylüyor. Birçok insan gibi korkak, kendi çıkarını düşünen, bunun için insanlara gidip sırnaşan tiplerden değil. Kalabalığa uyan bir insan değil, doğru bildiğini dürüstçe söylüyor.

Yiğit Bulut İslam âlemini ancak İttihad-ı İslam'ın (Müslümanların birlik olmasının) kurtaracağını anlamış ve başında da bir lider olması gerektiğini fark etmiş. Bu lider herkesi kucaklayan bir lider olacak. Bütün âlimleri, bütün kavimleri seven, hata da yapsalar onlara karşı şefkatli olan bir lider gerekiyor. İslam âleminin lideri olacak kişi çok ciddi bir yetkiye sahip olacak. Alevileri de, Sunnileri de, Şii'leri de, Vahabi'leri de koruyacak. Bu kişi Allah'tan korkacak ve sevgiyi esas alacak. İşte bu kişi Hz. Mehdi'dir. Bütün âlimler bir araya gelsin. Şii, Sunni, Vahabi âlimler bir araya gelsinler, Masonlar'da katılsın, Hıristiyanlar ve Museviler de katılsın ve İslam aleminin başına bir lider seçsinler. Bu lider Hıristiyanların ve Musevilerin haklarını da koruyacak. Dolayısıyla Ortadoğu'da akan kanı Hz. Mehdi durduracak. Çözüm budur. İslam âlemi daha fazla kan dökülmeden bu kişiye tabi olmalıdır.

Kaynak: http://turkislambirligi.weebly.com/

Tüm yazılarım: http://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/listeYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.