Yobaza göre kadın şeytan suretinde gelir, şeytan suretinde gider!

Yobaza göre kadın şeytan suretinde gelir, şeytan suretinde gider! DİN
0,0
05.01.2013 23:48:02
A+ A-

Toplumu dinden soğutan, dinimize hurafeler sokan, kadını olabildiğine aşağılayan, hatta yok sayan, sadece kendi egosunu tatmin etme üzerine bir hayat kuran yobazlar olmuştur. Yobazlar bu güne kadar insanlara Kuran'ı hep yanlış gösterdiler. Kendi kurdukları çarpık yaşamalarını "Kuran'da var gibi" anlattılar.  Yobaz bir adım önden yürür, kadın bir adım geriden. Medeniyet yok, teknoloji yok, televizyon yok, bilim yok, toplumun içine karışmak yok. Sadece son derece pis, kirli, izole, hurafeler denizinde boğulmuş bir yaşam var. Ve Kuran'la taban tabana zıt bir yaşam.

 

Yobazlara göre kadın evinden dışarı çıkamaz, "Kadının hakimlik yapması caiz değildir" diyorlar. Peki niye? Çünkü kafası çalışmıyor onlara göre. Hakimlik yapamazmış. Niye yapamıyor? Senin özelliğin ne? "Başlarına bir kadını geçiren bir kavim asla iflah olmaz." diyorlar. Yobaza göre kadın başbakan olamıyor, bir şeyin başına geçemiyor, idareci olamıyor. Hem de asla iflah olmaz diyorlar. "Kadınların dinleri ve akılları eksiktir." diyorlar. Ne kadar çirkin, ne kadar vicdansızca bir iddia! Allah kullarını eşit yaratıyor, eşit imkanlar veriyor. Hem bu düşünce Kuran'a da aykırı, hem de peygamberimizin ahlakına ve üslubuna aykırı bir şey. "Kadınlarla istişare edin, onlara danışın, onların söylediklerinin zıddını yapın." diyor yobazlar. Bu ne biçim aşağılamadır. Şeytanı bile bu kadar aşağılamıyorsunuz. Bu nasıl bir nefrettir? "Kadınlara itaat pişmanlıktır." diyorlar. Yani bir konuda itaat edersen, pişman olurmuşsun. Mesela evin hanımı "annemlere gidelim" diyor, "yok gitmeyeceğiz" diyeceksin. "Yemek yiyelim" diyor, "yok yemeyelim" diyeceksin. "Kim ki karısına itaat ederse, Allah onu yüz üstü cehenneme atar." diyorlar. Yani ne derse desin, asla kabul etmeyeceksin.

 

Yobazlar "Kadınlara danışmayın, onlara muhalefet edin. Zira kadınlara muhalefet berekettir." diyorlar. Yani kadının söylediğinin mutlaka zıddını yapman gerekiyor. Bu, çok büyük bir zulüm ve ahlaksızlık. Allah'ın yarattığı bu güzel varlıklara, bu büyük nimete, şeytan savaş açmış. Bu kadar nefretle neredeyse öldürün diyecekler, bir o kalmış. "Kadınları Allah geride bıraktığı gibi, siz de geride bırakın." Diyorlar. Bakın, Allah'a da nasıl iftira ediyorlar. Geride bırakıyor, arkasında yürüyor, adam yerine koymuyorlar. "Uğursuzluk üç şeyde vardır; kadında, evde ve atta." diyorlar.Kafayı kadına takmışlar bir kere. "Şurası muhakkak ki; kadın şeytan suretinde gelir, şeytan suretinde gider." Diyorlar. Mesela bir yere bir kadın gelirse mutlaka şeytan suretinde geliyormuş, giderken de şeytan suretinde gidiyormuş. Kafayı iyice çizmişler. Allah yobazlara akıl, fikir versin.

 

Şimdi sıkı durun, "Kocanın vücudu irinle kaplı dahi olsa ve karısı onu yalayarak temizlese" yine de kocasının hakkını ödemiş olmaz." diyor yobazlar. Bu sözler yobazların ne kadar pis olduklarını da gösteriyor. Yani kendilerinin pis ve iğrenç olduklarını biliyorlar ya, kadının da ondan tiksineceğini biliyorlar, leş gibi kokuyorlar. Yani iğrenç de, pislik de olsa, kadın onun başında bekleyecekmiş. "Bir adam karısını cinsel ihtiyacını gidermek için çağırdığı zaman karısı hemen o çağrıya uymalıdır." diyor yobazlar. Kadın  iş görüyor olsa bile hemen o mikrobun emrini yerine getirmesi gerekiyormuş. Bakın, nasıl hayvan gibi görüyor, nasıl insan yerine koymuyorlar, kadını ne kadar değersiz görüyorlar.

 

Yobazların kadın nefreti o kadar büyük ki, uydurdukları hurafeler o kadar çok ki hangisinden bahsedelim. Gerçek olan hepsinin yobazların hastalıklı zihniyetlerinden çıkmış olması. Kuran kadını son derece yüceltirken, değer verirken, koruyup kollarken, yobazın ise kadını şeytandan beter sanması. Bu yüzyıl yobaz zihniyetin öldüğü, gerçek Kuran ahlakının yaşandığı bir yüzyıl olacak ve bu aklı almaz yobaz zihniyet bir daha geri dönmemek üzere tarihe gömülecek.YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.