Yobazlık ile İslam'ı bir tutanlar yanılıyorlar

Yobazlık ile İslam'ı bir tutanlar yanılıyorlar DİN
3,0
07.05.2013 18:42:34
A+ A-

Yobazlar, birbirlerine de düşmandırlar. Nefret ediyorlar birbirlerinden. Acayip bir rekabet var aralarında ve yobazlar, kendi uydurdukları dine de inanmazlar, uygulamazlar. Nerdeyse her güzel şeye haram derler ama kendileri bizzat o haram dedikleri şeyi yaparlar. Uygulamadıkları halde, tavsiye edip uygulattırmaya çalışırlar.

İslam aleminde yobaz tehlikesi çok büyük bir beladır. İslam'a karşı olduğunu düşünenlerin çok büyük bir kısmı, ASLINDA YOBAZLIĞA KARŞIDIR. ALLAH'I SEVMEZ BİRÇOK YOBAZ. Peygamberi de sevmezler. Şeyhlerini severler, hocalarını severler, alimlerini severler. Kendi put adamlarını severler.

Yobaz zihniyette SANAT yok, BİLİM yok, ESTETİK yok, MÜZİK yok, GÜZELLİK yok, HÜRRİYET yok, kadınların güzelliği yok, kadınların bakımı yok, çocukların güzelliği yok. Hiçbir şey yok. İslam böyle olmaz. BÖYLE BİR İSLAM YOK. Psikopat ve manyaktırlar, şeytanın insan şeklidir yobazlar.

Yobazlarda müthiş bir kadın nefreti vardır. Yobazlarda saygısızlık olduğu için, münasebetsizlik olduğu için, sevgisizlik olduğu için çok çirkin zanlarda da bulunurlar. Yobaz inanca göre; kadınların aklı ve dini eksiktir. Oysa ki, İslam'da kadın çok üstündür. Yobaz düşüncede kadına değer verilmez. Yobaz eşittir kadın düşmanı.

SEVGİ bilmez yobaz, HAYVAN gibidir. Hayvandan da aşağıdır. Hayvan dersen iltifat etmiş olursun yobaza. Buna rağmen yobaza acımak durumundayız. Yine şefkatle kurtarmaya çalışacağız. Doğruları anlatacağız. Yaşadıkları dinin uydurma olduğunu, hurafelerden arınarak, sadece Kuran'a uyduklarında mutlu ve huzurlu olabileceklerini anlayacaklar.

Yobaz kafasının ortadan kalkması için mezheplerin ortadan kalkması gerekiyor. Ahir zamanda (yani yaşadığımız bu dönemde) Hz. Mehdi (a.s)'ın gelişi ile birlikte, yobaz sistem çökecek ve insanlar gerçek İslam'ı tanıyacaklar inşaAllah.

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.