Terör nereden?

15.03.2016 01:07:41
A+ A-

Artık herkes, başta Erdoğan olmak üzere tüm siyasi parti liderleri olmak üzere profesörler akademisyenler iş adamları sanatçılar yazanlar çizenler sivil toplum kuruluşları şapkalarını hatta kaçkol-eldivenlerini hatta paltolarını çıkartıp masada önlerine koyarak son aylarda sık sık tekrarlanan terör olaylarına çözüm aramalıdırlar.

Dün otuz yedi can daha kaybettik Ankara'nın göbeği Kızılay'da bir otobüs durağında.

Dikkatinizi çekmek isterim, çoğu kamu kuruluşları hedef alınırken ilk kez sivil halk hedef alınarak terör eylemi gerçekleştirildiği görülüyor ülkede.

Sivil halk hedef alınırken aynı zamanda başta hükümet olmak üzere tüm siyasi partiler akademisyenler profesörler sanatçılar yazanlar çizenler iş adamları sivil toplum kuruluşları hedef seçilmiştir.

Otuz defa elli defa şapkalar paltolar kaçkol-eldivenler masa önüne konulsa da güvenlik tedbirleri artırmanın ve terörü kınamanın ötesine gidilemez maalesef. Zira terör örgütleri gökten zembil ile inmediğine göre bir yerlerden destek alarak örgütlenmektedirler.

Terör örgütleri emperyal güçler tarafından örgütlenmekte ve dünya ülkelerinin yeniden şekillenmesinde kullanılmaktadır.

Soğuk savaş dönemlerinde ülkeler arası savaşlar söz konusuyken günümüzde güç dengeleri ekonomik güce dayalı kurulmaktadır.

Terör örgütlerini dünyadaki silah petrol doğalgaz borsa dolar tüccarları tarafından yönlendirilmekte ve istenilen ülkeler istenilen şekilde yönlendirilmesi ve yönetilmesi sağlanmaktadır.

Dünkü Kızılay terörüne dönersek, kim bilebilir belki de dünkü patlama emperyal güçler tarafından başkanlık seçimine yönelik saldırı yaptırmış olabilir terör örgütüne..

Ülkeyi kaosa sürükleyerek erken genel seçimlere sürükleme çabaları da olabilir.

Kaosa sürükleyip ekonomik kriz yaratılıp (gerçi ülkede gizii görünmeyen uzun zaman dilimine yayılmış bir yılı aşkın süredir ekonomik kriz mevcuttur) büyük tüccarların büyük ölçüde nemalanmaları sağlamak için de gerçekleştirilmiş olabilir

Hatta erken genel seçimlere gidildikten sonra veya genel seçimler içinde başkanlık seçimi referandumu da içeren bir erken genel seçime gidilmesi için terörün gerçekleştirildiği şeklinde de yorumlanabilir dünkü Kızılay terörü.

Tekrar etmek istiyorum.

Tüm terör örgütleri ve tüm terör olayları emperyal güçler tarafından yönetilmekte ve gerçekleştirilmektedir.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.