Alevileri, Kürtleri öldürmek ve Müslümanlara çağrı

06.08.2013 09:38:35
A+ A-

Suriye'de amansız bir savaş var şuan. Geçen hafta El Kaide'nin Kürt bölgesine yaptığı saldırılar sonrasında birçok Kürt hayatını kaybetti. Aralarında birçok çocukta bu saldırıdan nasibini aldı. Şimdi ise El Kaide Lazkiye'ye saldırıyor. Çoluk çocuk demeden herkesi öldürüyor. Rehin alıyor.
Bu katliama susarsak, onurumuzu yitirmiş oluruz.
Bu katliama susarsak, yarınımızın yok olması anlamına gelir.
Çoğunun Türkiye'den girerek Kürt ve Alevi bölgesinde yaptığı bu katliamlar, insanlık tarihinin en kötü sayfalarına girdi bile.
Dün Kürtler öldü
Bugün Aleviler
Yarın Hristiyanlar ve Ermeniler.
Ama unutma sevgili Müslüman kardeşim bir gün mutlaka sıra sana da gelecek.
Sen bu katliama sustukça, onlar namlularını sana yönlendirecek. Bugün cami çatılarında fetva verenler emin ol, sana da düşmandır.
Onların sevgileri ve merhameti yoktur, inançları ve bekleyenleri yoktur. Onlar senin gibi camide Allah'a yakarmak için  gitmez, onlar orucunu inandıkları için kılmaz, onların tek bildiği öldürmektir. Zaten öldürmek için para alıyorlar. Senin büyük emeklerle inşa ettiğin camileri kendi pis işlerine kullanmaya çalışıyorlar. Allah ile arandaki bağa kan bulaştırmaya çalışıyorlar.

Bugün siz susarsanız, vicdanınızda büyük bir yaraya neden olacaksınız. Bugün kim susarsa kardeşliğimizi bitiresine neden olacaktır.

Dün Kürtler öldürüldü.
Bugün Aleviler
Yarın Hristiyanlar ve diğerleri
Ama unutma er veya geç sıra sana da gelecek.
Çünkü onların inancı ve vicdanı yokturYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.