Editoryal: Sagaza Madrid'in Büyülü Dünyası

19.03.2014 12:30:22
A+ A-

Sevgili Takipçilerim, bir mezuniyet yılı daha geldi çattı. Hem lise hemde üniversiteden mezun olacak olan takipçilerim bu post size özel. Peki bu özel gecede nelere dikkat etmeliyiz?

*Fazla dekolteli modellerden kaçının. Transparan kıyafetler sizi masumluktan uzaklaştırır ve yaşınızı olduğunuzdan daha büyük gösterir.

*Boyunuz kısa ise; mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Tabiki fazla aşırıya kaçmamak şartı ile.  

 
*Büyük göğüslü iseniz; üst kısmı kapalı modeller tercih etmekten kaçının. Çünkü göğüslerinizi olduğundan daha büyük göstermiş olursunuz.
*Uzun boylu ve zayıf iseniz; drapeli kumaşlı kıyafetler kullanmaya çalışın. Drapeli kumaşlar, sizi olduğunuzdan biraz daha kilolu gösterir. 
 
*Maşalı saçlardan kaçının. 
Maşalı saç sizi olduğunuzdan çok daha büyük ve abartılı gösterir.
Kalın dalgalı fönlerde kullanışlı modeller arasında.
Bu sezon örgü modelleri ve tepeden toplanmış topuz modelleri çok revaçta.
 
 
Gelelim bu önemli gecede ne giyeceğinize.
Sevgili Takipçilerim, geçen hafta sizin için SAGAZA MADRID'in Şaşkınbakkal da açılan yeni mağazasında bir mezuniyet çekimi gerçekleştirdim. Bakalım sizin için hangi tasarımları seçmişim.
 

Kapıdan içeri adımınızı attığınız zaman bu muhteşem görsellikle karşılaşıyorsunuz. Benim için tasarımlar ne kadar önemli ise, mağaza içindeki görsellikle bir o kadar önemli. Sagaza Madrid'e girdiğiniz zaman bunu fazlası ile hissediyorsunuz. Kumaş olarak gördüğüm kadarı ile krep ve ipek saten/tafta kumaşlar kullanılmış. Fiyat aralıkları 1600 ile 4000 arasında değişiyor. Gelelim sizin için seçtiğim muhteşem tasarımlara.

 
Göğüs kısmı taşlarla kaplanmış, iç kısmı ipek saten, üst kısmı dantelden oluşan ve kalçadan aşağısı kat kat tüllerle hareketlendirilmiş balık formundaki bu iki tasarım elbise, mezuniyet için birazcık abartılı olsa da, tek kelime ile harika. Bence nişanınız ya da çok özel bir davet için bu tasarımları tercih edebilirsiniz.
 
 
 
 
Göğüs kısmı inci ve taşlarla şekillendirilmiş, ipek tafta straples fuşya rengi balık formundaki elbisenin alt kısımları katlı tüllerle zenginleştirilerek modern hale getirilmiş. 
 
 
 
Göğüs kısmı kat kat şekillendirilmiş ve her iki yandan pencere modeli verilmiş taşlı, uçuş uçuş olan bu kısa elbise, mezuniyet için uygun bir seçim olabilir.
Göğüs kısmı dantelden oluşan ve katlarla şekillendirilmiş fuşya rengi ipek tafta bu kısa straples elbise, hem lise hemde üniversite mezuniyeti için iyi bir seçim olabilir.
 
 
 
 
 
Sagaza Madrid'in Sahibi Baki Süslüer ve Barış Baysal'a Sonsuz Teşekkürler!
 
İnternet Sitesi
 
 
 
 
SAGAZA MADRID MAĞAZALAR
 
Teşvikiye Cad. No:21, K.1, D.3, Teşvikiye/İstanbul 
Tel: 0212 327 09 38
Bağdat cad. No: 393/B kat.2 da.15 Şaşkınbakkal/Kadıköy 
Tel: 0216 386 66 00
 
Facebook/Sagaza Madrid
Twitter/@SAGAZA_Madrid
Instagram/sagaza_madrid
 
Celenne Çağşırlı
 
http://www.catchtheitgirl.com

Celenne Çağşırlı, 23 Mart'ta Lütfi Kırdar'da yapılacak olan Blogger Bazaar etkinliğinin konukları arasında olacak. Moda blogger'ları ve markalarla bir araya gelmek, modayla dolu bir gün yaşamak için, 23 Mart'ta Lütfi Kırdar'a uğrayın!

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.