Thomas Taw'dan öneriler

21.08.2014 10:05:36
A+ A-

“Herkes sağlıklı, hareketli, ışıldayan, su gibi akan saçlara sahip olmak istiyor. Sen ister dünyaca ünlü bir aktris, podyum modeli ve ya Londra, Paris, New York, İstanbul da sıradan bir kız ol fark etmez.” diyor Londranın ünlü saç stilisti Thomas Taw. O tüm saç tiplerine uygun yeni ürünler oluşturmak için Elidor tarafından seçilen 7 dünyaca ünlü saç uzmanlarından biridir.
 
 
 
Thomas bir mil uzaktan hasarlı saçı tespit edebilir ve hasarın seviyesini tespit etmek için özel bir test geliştirdi. Bu suda "yüzen" saç testidir. Sağlıklı saç yüzer, hasarlı saç ise suya gömülür. Thomas için komple onarım hasarın zamanla yarattığı saç köklerinin her katman derinliklerindeki çatlaklara nüfuz etmekle onarmaktan geliyor. Bu yaklaşım olmadan sizin elde edeceğiniz sadece ve sadece hasar üzerinde bir kaplama olacak.
Thomas ve Sunsilk’in işbirliği ile oluşturduğu yeni güçlü ürün, saç yapısını güçlendirir ve derinlere nüfuz eder, hasarlı çatlakları doldurarak aşırı düzgünlüğü geri getiriyor. Sunsilk’in bir gecede tedavisi zeytin serumu besleyici kompleksini içerir, saçın her telini katman-katman nemlendirir. Kendi takdiri ile bilinen Thomas Londra’nın etkileyici aktörleri, pop starları, moda tasarımcıları, modelleri ve etkileyici müzisyenlerinin ilk favorisidir. Moda defilelerinde sahne arkasında olsun, Elle ve Vogue için stil yarattığında, kuaförler için eğitim seminerlerine ev sahipliği yaptığında, ya da onun Londra’nın en hippi semtindeki – BobSOHO- kuaför salonunda, konu hasarlı saçları yeniden onarmaya geldiğinde Thomas Taw sizin adamınızdır. 
 
 
 
Thomas Taw diyor ki, “Nem saça hareket verir, protein ona güç verir- ve bizim Elidor ile birlikte yarattığımız Hasar Onarma Programında mükemmel bir denge var ”
 
YIPRANMIŞ SAÇLARIN ONARIMI İÇİN THOMAS TAW TARAFINDAN ÖNERİLEN İPUÇLARI
 
<>·

 

 

Eğer alternatif bir tedavi yöntemi denemek istiyorsanız, saçınızın üzerine az miktarda zeytinyağı uygulayın ve bir saat boyunca saçınızda tutun. Yıkayın ve saçınızı başta bahsettiğimiz şekilde kurutun.

 

kaynak: http://thomastawx.blogspot.com.tr/2014/08/thomas-tawdan-oneriler.html

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.