Türkiye'nin Maldivleri

27.05.2014 14:23:27
A+ A-

Turkuaz denizi, altın kumları, saklı cennet koyları ve doğa güzelliği için Maldivler'e kadar gitmenize gerek yok. Hazır yaz gelmişken Türkiye Ölüdeniz Faralya'da mavi ile yeşilin birleştiği, bir yanı orman bir yanı deniz manzaralı muhteşem iki butik otel önereceğim sizlere! 

Perdue

Ölüdeniz Faralya'da saklı kalmış bir cennet. Perdue çeşitli dillerde; saklı, iki kişi ve kayıp anlamlarına geliyor. Doğanın tam ortasındasınız; televizyon yok, internet doğru düzgün çekmiyor, Baba Dağları'nın esintisi, dalga sesleri ve kayalıkların doğaya kattığı muhteşem bir görsel şölen sizi karşılıyor. Bungalow tarzı sadece 10 odası olan bu butik otel, beş yıldızlı otellerden daha konforlu. Çadıra benzer odalarında jakuzi bile var hem de deniz manzaralı. Yemekler özellikle de balık ve deniz ürünleri muhteşem. Ama otelin fiyatı pahalı açık açık söyleyeyim. Yalnız özel günleriniz için çok ideal. Balayı veya yıldönümü için kesinlikle değer! Biraz huzur bulmak, romantik bir tatil geçirmek istiyorsanız durmayın!

Nautical

Perdue ile yan yana, sahipleri aynı iki kardeş otel. Burası Perdue'den biraz daha ucuz hem de ister Perdue'de ister Nautical'da vakit geçirebiliyorsunuz. fiyat olarak biraz daha ucuz ama manzara, konfor, deniz hepsi aynı. İkisinin de tarzı birbirine benziyor, burada da sadece 7 oda var. Dilerseniz çeşitli aktivitelere de katılıp tatilinize biraz hareket katabilirsiniz. Yamaç paraşütü, gulet turu, yoga, jeep safari, trekking, dalış gibi. Şahane bir koya karşı salıncakta kestirmek, hamakta kitap okumak hatta sadece manzaraya bakmanız bile yeterli.

Otellere ulaşmak ve diğer görselleri görmek için tıklayın!YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.