DemetÖzdemirCandırGerisiHeyecandır"

03.01.2014 20:56:23
A+ A-

''Demet Özdemir''

Bu adı bile duymak bile heyecan etkisi yaratıyor dimi evet evet bu kız herşeyimiz canımız kanımız birtanemiz onu çok seviyoruz dimi demetisleeeer :)

Çekik Gözleri Dişlek ağzı küçük burnu ile bizim Demet Özdemir'imiz oo ;)

Kırmızı rujun yakıstıgı,her saçın yakıştığı her kıyafetin cuk diye oturduğu kişi tabiki prenses Demet o bizim aşkımızzz;)

 

 

Demet Özdemir'in dansçı güzeli oduğunu bilmyen yoktur tabi o kusursuz fiziği dansa borçlu ayrıca oyunculuğuna da unutmayalım manken vicudu birde güzelliği katınca al işte kusursuzluğun adresi diyebilirim :))))))))))))

Demet Özdemir güldüğünde güldüren ağlayınca ağlatan bir oyuncu.Bu kadar genç yaşında olmasına rağmen bu kadar çabuk kendine alıştıran ve bu kadar çok yetenekli olması ne diyelim Allah vergisi diyelim..

Fanlar bu kızı çok seviyor eh haklılar.Hem yardımsever,hem dürüst,hem güzel hem de çok tatlı.Birkere konuşmaktan sıkılmaz cıvıl cıvıl bir kız..Fanlar ona tapıyor ona ölüyor tabi Demet'te onların sevgisini karşılıksız bırakmıyor.

Tabi Herkezi göremese de hepsini okumaya çalışıyordur yani öyle görüyorum.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin Aylin'i gösterdiği performans ile bizi büyüledi umarım devamı gelir biz Aylin'e çok alıştık kopmak istemeyiz umarım  o da bizleri sevmiştir.

Aylin aileden biri oldu Demet'in başka dizide olup Tilki'sinden kopma fikrini düşünen fanlar çıldırıyorlar! Çok ciddiyim onlar nasıl benimsedilerse AyTil'i kopamıyorlar ve başka dizi olmaz ille de Sana Bir Sır Vereceğim.Bence de öyle olsun .

Çünkü oyuncular harcanıyor böyle güzel ve ilgi çekici bir dizi ve karakterlerin bu kadar erken elveda demesi çok koyuyor insana.Ailemiz dedik canımız dedik olmuyor..

 

En güzel replikler;Ayleeen,Küçük Jeneratör felan filan..

Twitterde SbsvAilesi çok beğenildi küçük büyük herkez Aylin'i benimsedi.Eldivenleri mi desek,85 tshirti mi desek montu mu desek bilemiyorum kapış kapış alınıyor o'na özenmeler felan..

 

Bir ünlünün ne zaman antisi açılsa demek ki çok güzel işler yapmış demektir.İşte Demet Özdemir'in de antisi açıldı birsürü 5-10-20 ama fanları hemen kapattı azim dedikleri bu olsa gerek dostlar...

 

NOT: Eğer devam ederse dizi size söz vermiyim ama denerim! Bir Demet Özdemir röportajı yapmak isterim tabi ki küçük jeneratörü herkez özler dimi evet doğru..

 

Demet Özdemir'i çok seviyoruz herzaman böyle ol meleğim sıcak,dürüst,ve sakin..

 

NOT: Kendini fazla yorma dinlen sen bize lazımsın bebeğim 

 

okuyan okumayan herkeze teşekkürler

Ha bi de unutmasan istersen istemezsen takip edebilirsin mutlu olurum :)))

twitter: @yareninblogu

@BerkcanktFan 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.