Nasıl yazı yükleyeceğim?

06.02.2013 16:58:50
A+ A-

 

Bir "Radikal blog.radikal.com.tr">Blog'u bir türlü anlayamıyorum" konulu yazımıza daha hoş geldiniz. Bu yazıda Blog'da nasıl hesap açıldığını, adımlarıyla bulacaksınız.

 

 

Blog Radikal.com.tr adresine girdiğinizde, sağ tarafta fıstık yeşili bir tuş göreceksiniz. "Blog Aç" yazan bu tuşu tıkladıktan sonra aşağıdaki sayfa çıkacak karşınıza.

Burada bize kendinizle ilgili bazı bilgiler vermenizi rica ediyoruz. Yanında kırmızı yıldız bulunanları hemen, diğerlerini de keyfinize göre, ne zaman isterseniz doldurabilirsiniz. Bu noktada "İyi de adres ve telefona neden ihtiyacınız var ki?" diye sorabilirsiniz, hakkınızdır. Sizden bu bilgileri istememizin sebebi, ara ara radikal.com.tr adresinde karşılaşacağınız çekilişlerdir. Radikal Blog'a üye olduğunuzda otomatikman radikal.com.tr ve Radikal kitap.radikal.com.tr">Kitap sayfalarına da üye oluyorsunuz. Daha sonra bu sitelerde yapılan çekilişlerde bir şey kazandığınız vakit, size hediye gönderilebilmesi için Adres bilgilerinizi kullanıyoruz. Tabii olarak, bu bilgiler Radikal Blog profilinizde paylaşılmıyor.

 

Bu bilgileri doldurduktan sonra karşınıza yine blog.radikal.com.tr adresi açılıyor. Bu sefer sağ taraftaki bölümdeki tuşların değiştiğini fark edeceksiniz.

 

Yukarıdaki görüntüde bulunan "Profilime Git" tuşuna bastığınızda, karşınıza çıkan sayfanın solunda şu başlıkları göreceksiniz:

 

 

Burada bulunan Yazı Ekle tuşuna basarak, yazılarınızı gönderebilirsiniz.

Unutmayın; yazınızı gönderirken uygun bir kategori seçmek, okunma sayısını artıracaktır.

Yazınızı gün içinde gönderdiyseniz, en fazla 1 saat içinde onaylanacaktır. 

 

Herhangi bir sorunuz olduğunda bize blog@radikal.com.tr adresinden ve Radikal Blog'un twitter">Twitter ve Facebook">Facebook sayfalarından ulaşabilirsiniz.ETİKETLER: kitap,blog,Twitter,Facebook

YORUMLAR

aktif olmayan blog sayfası -

Yazı yazmak istiyorum ama butonlar açılmıyor. Profilim kısmı ve yazı ekle yerleri.

2 0
Blogda yazı paylaşmak -

Bir blog sitesinde insanların yazılarını paylaşma konusunda sıkıntı yaşamalarında bir gariplik yok mu? Başka blog sitelerinde hiçbir sorun yaşamayan ben, bu sitede her yazı paylaşma girişimimde sıkıntıyla karşılaşıyorum. Hurpass üyeliği de aldım. Ama sonuç değişmiyor. Radikal blogda dolanıp duruyorum bir saattir. İnternette benimle aynı durumda olan kişilerin yorumlarını okuyunca konunun IQ'mun düşüklüğü ile alakalı olmadığını düşünmeye başladım. Ne dersiniz?

6 0
Anlayamadım ben bu işi -

Merhaba. 04.07.2014 tarihinde gönderdiğim yazı hala taslak olarak duruyor fakat onaylanmadı.Bugün ise tarih 09.07.2014'ü göstermekte. Yanlış bir şey mi yapıyorum anlayamadım. Yazıya eklediğim fotoğrafı kaldırdım yanlışlık oradaysa diye . Üyeliğimi iptal etmek istemiyorum ama editörlerden bir cevap gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Yazı yazmaya çalıştığınız bir platformda kimseye derdini anlatamamak gerçekten soğutuyor.

6 0
panelim açılmıyor -

kendi sayfama giriyorum yeniden blog ac yazıları cıkıyor..oysaki blog acmıştım yazım ismim yazılar ve yazarlar bölümünde görünüyor.. fakat sayfam ve panelim kısımlarında bilgilerim yok..yeni üye olmuşum gibi görünüyor burada..

6 0
ben birtürlü yazı paylaşamadım lınk falan verseniz ? -

ben birtürlü yazı paylaşamadım lınk falan verseniz ?

1 0
Yazının blogda yayınlanması -

Merhaba.Yazdığım bir yazıyı paylaşamıyorum.Diğer yazılarım paylaşılıyor.Nedenin ne olduğunu anlayamıyorum.Bana yardımcı olabilir misiniz?Teşekkürler

1 0
YAZI -

sabahtan beri yazdığım yazı profilimde niye görünmüyor. 'kendi blogum' kısmında yok, 'profilime git' seçeneğinde var. onu da paylaşamıyorum KASIM TAŞDOĞAN

1 0
Yazdığım makalelerin blog'da yayınlanmaması? -

Yazılarım neden yayınlanmıyor? Editörlüğünüze ulaşmıyor mu yada teknik bir hata mı yapıyorum!anlamadım? bu hususta beni aydınlatırsanız sevinirim. Aksi takdirde yazdıklarımı benden başka kimse okuyamayacaktır.

2 0
Yorum yazmak hakkında -

Radikal Blog'ta blog oluşturmadım,sadece üyeyim.. Herhangi bir yazıya yorum yazıp "ok" dediğim andan sonra o metin benim olmaktan çıkıyor mu? Bir kez yorum yazdım ama göremiyorum, istediğim an silemez miyim? Yazıp gönder dedikten sonra "artık geri dönüşü yok, olan oldu" mu? İyi çalışmalar

5 3
YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.