5 adımda katliam nasıl yapılır?

14.05.2014 01:08:51
A+ A-

Öncelikle ortamı hazırlayabilmek için 5 Madde'de sağlam bir zemin oluşturulması gerekir:

Madde 1: İlk madde çok önemli önce ortamı yaratmak gerekir yani kapital dille arz talep meselesi. İlk adımda insanların yaşam özgürlüklerini eline alabilmek için topladığın azınlığı aç bırak. Böylece karınlarını doyurabilmek için sana muhtaç olacaklardır. Eğer karınlarını aç bırakırsan sadece yiyecek ekmek bulmak için uğraşacaklar bu da senin işine gelecek onlar yaşam derdine, sen paranın keyfine. 

Madde 2: Onlara cahil lafını iyice yedir, her lafında dile getir ki sana muhtaç olduklarını düşünüp hizmet etsinler ve seni sorgulamaya kalkmasınlar günün birinde. O da işe yaramazsa terörist, kaçakçı vs. der geçersin.

Madde 3: Saatlerce çalıştır, düzenin en büyük gelir kaynaklarından olan az maaşa fazla iş gücü taktiğini uygula. Başlarını kaldıracak vakitleri olmasın aman boş bırakırsan 1 saatine 10 tl vermek zorunda kalırsın sonra işçinin karnı doyar mazallah. Unutma dünya sadece zenginlere aittir. Mazlumu ezmezsen, kendine köle etmezsen lüks villaları, makam arabalarını, güzel giyinmeyi unut. 

Madde 4: Tehlikeli işlerde çalıştır ama sakın sigorta yapayım deme, gün gelecek ölecekler zaten. Fakir, olmayan parasıyla seni mi suçlayacak? Hem sigorta yapmazsan babası ölünce çocuğu anasına bakmak zorunda kalır böylece onları da kendimiz için çalıştırırız.

Madde 5: Medyayı ele geçir. Günün birinde işçiler göçük altında kalıp katliamı gerçekleştirdiğinde, 76 milyonun önünde bir kaza oldu der geçersin..! 

BAŞIMIZ SAĞOLSUN!

Fotoğraf: Çin'de kurtarılan bir madencinin eliYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.