Trabzon'un çocuğu Emre Belözoğlu!

Trabzon'un çocuğu Emre Belözoğlu! SPOR
5,0
27.06.2015 18:36:24
A+ A-

Fenerbahçe'nin yeni Sportif Direktörü Terraneo, sözleşmesi sona eren, takım kaptanı Emre Belözoğlu ile yeni sözleşme imzalanmayacağını açıklamış. 
 
Profosyonel futbolcu; bir röportajında en az 2 yıl daha futbol oynamak istediğini söylemişti. Şimdi de tekliflere açık olduğunu söyledi. Hal böyleyken; şimdi herkes Emre'nin hangi takımla anlaşacağını ve yeni sezonda hangi takımın formasını giyeceğini merak ediyor.
 
Hem Emre Belözoğlu, hem de Trabzonspor yönetimine bir çağrıda bulunmak istiyorum.
 
İbrahim Hacıosmanoğlu'nun takımında, Emre gibi bir futbolcuya ihtiyaç var. Oynadığı mevkiide Türkiye'de en iyi olan o. Ondan daha iyi yerli futbolcu yok. A milli takımın kaptanı. En az 2 yıl daha garanti oynar. Bonservisi artık elinde. 
 
Emre, iyi futbol oynaması, bonservisi elinde olması, tecrübesi gibi özellikleri bir yana, başkan ve hala kalan yöneticilerle tam bir uyum yakalar.
 
Trabzonspor yöneticilerine;
 
Anne tarafından Trabzonlu, hemşehriniz.
Geçen sene Trabzon'a okul yaptırmak istemişti, hayırsever.
O da gollerden sonra secde ve rabia işareti yapıyor, aynı yöne selam çakıyor.
Akrabaları ve arkadaş çevresi hep Trabzonlu. Ayşenur Bahçekapılı falan.
Dünya lideriniz ile arası çok iyi, aynı sizin gibi. (Gerekirse mitinge bile gider)
Transfer ederseniz, rakibinizin en iyi adamını elinden almış olursunuz.
Önceki başkanlarını savunduğu gibi, sizi de her halukarda savunur.
Hemen kaptan ilan eder, takımda kaptanlık için hainlik yapanları tespit edersiniz.
 
Rahat olun, kimseden çekinmeyin. Basın imzayı...
 
En fazla twitır mivıtırda bir iki kişi yok mok der ama onları zaten kaale almıyorsunuz ya. Bir yönetim sevdalısının dediği gibi; size muhalif olup, eleştirenler; dinsiz imansız, solcu, gomunistler falanmış. Bu işler futbolu aştı, her zaman yanınızdayız tam destek diyorlar sizlere. 
 
Emre Belözoğlu'nu, Trabzon havalimanında karşılayıp omuzlara alacak, transfer sevdalısı profosyonel taraftarlarınız atkı takmak için can atıyordur şimdi. (Trabzon'un çoçuğu Emre Belözoğlu lay lay loy falan filan..)
 
Hem sizler nasılsa; aştınız artık. Ha bir eksik ha bir fazla ne farkeder... Trabzonspor'u yok sayanları, emeklerini gasp edenleri baş tacı yaptınız. Onur davasına bedel belirleyip, aklınızdaki bedelle hemen harcadınız. Söz ve vaadlerinizi unutup, tam terslerini yaptınız. Görev süreniz yerel mahkeme ve yargıtay kararıyla dolmasına rağmen, hukuk oyunlarıyla koltuğa yapıştınız. 22 kişi seçilen yönetiminizde 10 kişi kaldınız.
 
Yahu sizler, Yıldırım Demirören'e imza veren, onun için kulis yapan adamlarsınız... Başka neden çekinebilirsiniz ki? Bundan daha beter ne olabilir? Siz zaten en büyük Trabzonspor'lusunuz...
 
Haydi... Daha ne bekliyorsunuz? Hemen menajeri ile görüşüp transferi gerçekleştirin. Kılıf da hazır zaten. Trabzon'un çocuğu Emre Belözoğlu! 
 
xxx
 
Ben mi?
 
Transfersporlular ile size saadetler dilerim. Zira, ben sizle aynı takımı tutmuyorum. 
 
Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstehaktır ona her türlü zillet
 
Ö.Hayyam
 

İletişim için buraya tıklayınız

.

 

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.