Utanıyorum, vallahi de billahi de utanıyorum.

Utanıyorum, vallahi de billahi de utanıyorum. SPOR
5,0
02.07.2015 16:15:27
A+ A-

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan, Trabzonspor taraftarı İbrahim Ertürk'e küfür ve tehdit etti iddiası.. Trabzonpor Başkanı iddialara cevap vermesi gerekmez mi? 

İbrahim Ertürk; Ünlü bir sinema oyuncusu, milyonlarca dolara imza atan profosyonel bir futbolcu değil. Müteahhit iş adamı hiç değil. Almanya'da yaşayan, emekli, 2 torun sahibi sade bir Trabzonspor taraftarı. Şike davası olmasaydı, onu belki de hiç birimiz tanımayacaktık. Sırf ondaki Trabzonspor aşkını, heyecanını, mücadele azmini görmek ve herkesin umudunu kaybettiği anda yeniden heyecan yaşamak için bile tanınması gereken birisi. Abi, arkadaş, dost.

Memleket pek bilmez ama derdi Trabzonspor olanların; söylediği her sözü, yaptığı her eylemi ezbere bildiği ve büyük saygı duyduğu İbrahim Ertürk, dün gece sosyal medya hesaplarından yazdıklarıyla Trabzonspor taraftarlarını şok etti. Trabzonspor taraftarları ve Trabzon yerel medyası tüm dikkatini ona çevirdi.

Haber 61 sitesi; okuyucularına olayı şöyle duyurdu:

"Bugüne kadar Avrupa'da o kadar eylem yaptım, Fenerbahçe yöneticileri tarafından hiç tehdit edilmedim. Fakat İbrahim Hacıosmanoğlu beni telefonla arayarak kendisini eleştirdiğim için önce küfür etti ardından da tehdit etti. Trabzonspor'un böyle bir başkanı olmasından dolayı hem bir Trabzonlu olarak hem de Trabzonsporlu olarak utanıyorum. Hacıosmanoğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Bu süre içerisinde bana bir şey olursa sorumlusu Hacıosmanoğlu'dur."

Trabzonspor taraftarların baş tacı ettiği İbrahim Ertürk'e şimdi taraftarlardan destek mesajları yağıyor...

Trabzonspor hakları için gece gündüz mücadele eden, Avrupa'da ve Türkiye'de eylem yapmadığı meydan bırakmayan ve  ünvanı sadece taraftar olan birisi; Yıldırım Demirören federasyonunu desteklediği için eleştirdiği, Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından tehdit ediliyor. 

Trabzonspor başkanlık makamının başka işi gücü yokmuş gibi, haklı eleştirilere bile tahammülü kalmamış. Oysa; Trabzonspor borç batağına gidiyor, ortada ne yapacağı belli olmayan toplama bir futbolcu kadrosu var. 2 yılda 12 yöneticisi istifa etmiş, 5 teknik direktörün görevine son verilmiş, 6.sı yolda olan bir başkanın derdi taraftar olmuş. Üşenmeden taraftarı arıyor ve tehdit ediyor. 

Trabzonspor'un haklarını gasp edenlerle kol kola girip, Trabzonspor sevdalılarını tehdit edenler Trabzonspor başkanı olamaz. Olsa olsa ona başka bir şey denir ama lafın tamamı herkese, her yerde söylenmez. Başka söylenecek söz de bırakmadınız ya, neyse...

Utanıyorum... Vallahi de billahi de utanıyorum. 

İbrahim Ertürk kimdir? İbrahim Ertürk neler yaptı? Şu kısa videoyu izleyelim. https://twitter.com/ibrahimertuerk

 

 

Cevdet Aykan Demir

İsterseniz  şu adresten de bana ulaşabilirsiniz. 

 

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.