Ev İçin İlginç Yılbaşı Hediyeleri

17.12.2012 17:00:31
A+ A-

 

Malum, yılbaşına az kaldı. Sevdiklerinize ev hediyesi almak istiyorsunuz ama neye göre hediye seçeceğinizi bilmiyorsunuz. Haklısınız da! Çünkü, herkesin evi farklı şekillerde dizayn edilmiştir. Kimi renkli, kimi sade, kimi otantik, kimi ilginç. İşiniz zor, kabul ediyoruz. Tamam tamam, hemen surat asmayın. İşiniz zor dediysek, imkansız demedik. Biz, böyle zamanlarda, size yardımcı olmak için, elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sizin için her eve uyum sağlayacak birbirinden farklı hediyeleri bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz. Bunu da kimse yapmaz, kıymetimizi bilin. :) Hazırsanız, yılbaşı için ilginç ev hediyelerine hemen göz atmaya başlayalım.

Yılbaşına Özel En İlginç Hediyeler

 

yilbasi-hediyeleri-1

Ev hediyesi aldığınız kişiyi şaşırtmak istiyorsanız, bu çok ilginç kırlenti hemen almalısınız.

yilbasi-hediyeleri-2

En yakın arkadaşınız, büyük kupa bardaklarda çay, kahve içmeye bayılıyor mu? Öyleyse bu at desenli kupa, tam onun isteyeceği gibi bir hediye. En sevdiği içecekleri içerken, en sevdiği kişiyi, yani sizi düşünerek mutlu olacaktır.

 

yilbasi-hediyeleri-3

Mum, bir evde olmazsa olmaz bir ayrıntı diye düşünüyoruz. Hem süs olarak kullanılabilir, hem ışıklar söndüğünde işinize yarayabilir, hem de romantik geçireceğiniz gecelere, akşam yemeklerine, özel günlerinize renk katabilir. Sizin için seçtiğimiz, bu yılbaşı desenli mumu alacağınız kişi çok şanslı doğrusu. :)Yılbaşına özel enteresan hediye fikirleri arayanlar için ideal seçim olabilir.

yilbasi-hediyeleri-4

Sevdiğiniz bir arkadaşınızın evine yılbaşı partisine gidiyorsunuz. Tabi ki ufak bir hediye almanız gerekir. İlk akla gelen hediye de, duvar saati olur. Bu duvar saati tam hediyelik :)

 

 

yilbasi-hediyeleri-5

Bu kırlent, gerçekten ilginç bir ev hediyesi. Eğer ki aldığınız kişinin evi de, birbirinden ilginç aksesuarlarla doluysa, bu kırlente çok ihtiyacı vardır. Eksikliğini tamamlayacak bir yılbaşı hediyesi almayı kim istemez? :)

yilbasi-hediyeleri-6

Muntazam bir ev hediyesi. Bu duvar saati, hem ev sahibinin duvarını süsleyecek hem de baktıkça sizi hatırlatacaktır. Her saat başında sizi ararsa hiç şaşırmayın :) Yılbaşı hediyeleri için en doğru adres burası!

yilbasi-hediyeleri-7

Görür görmez, "ay çok sevimli" dediğinizi duyuyoruz. Öyleyse, bu sevimli hediyeyi hak eden, sevimli bir arkadaşınıza almaya ne dersiniz?

 

yilbasi-hediyeleri-8

Süslü bir arkadaşınıza hediye almayı düşünüyorsanız, hem makyaj çantası, hem cüzdan, hem de güzel bir davette kullanabileceği şık bir çanta, sizin almanızı bekliyor. Bekletmeyin deriz. :)

yilbasi-hediyeleri-9

Bu kullanışlı, bir o kadarda ilginç yılbaşı hediyesine ne dersiniz?

 

yilbasi-hediyeleri-10

Değişik bir ev için, bundan ilginç bir hediye bulamazsınız. Hadi ama, acele edin!

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.