Kaçan Neden Kovalanır?

30.01.2013 12:49:09
A+ A-

 

Yıllardır süre gelen, herkesin çok iyi  bildiği bir gerçek var. Nedir o gerçek? Tabi ki, kaçanın her zaman kovalandığı. :) Herkesin bildiği ama bir türlü cevabını bulamadığı bu gerçek, inanılmaz ama gerçek. Adeta, cevapsız bir soru..:)

Eğer erkekseniz ve bir kıza aşık olmuşsanız bazı şeyleri göze almak zorundasınız. Nedir onlar? Hep birlikte bir göz atalım. İlk etapta size pas vermeyeceklerdir, sizi canınızdan bezdirene kadar peşlerinden sürükleyeceklerdir ve en son siz "artık olmayacak" deyip vazgeçene kadar da teslim olmayacaklardır. Hakları da var muhakkak. Bir erkeğe güvenip gönlünü açacak sonuçta..Biraz düşünmesi, sizin davranışlarınızı ölçüp tartması ve sabrınızın ne kadar dayanacağını ölçmesi en doğal hakkı değil mi? Bu yüzden, erkeklerin bu etapta yapması gereken şey; sabırlı olmak, duruşlarından ödün vermemek ve karşısındaki bayanı aşkının gerçek olduğuna inandırmak. Bir bayan, karşısındakine gerçekten inanır ve güvenirse ve birde üstüne o kişiye aşık olursa, önünde kimse duramaz. Dağları taşları deler, yine de aşkına ulaşır. :) Size olan aşkı için dağları taşları delen bir kız, size verilmiş en güzel hediye olmalı..

Kaçan Kovalanır Mı?

kadinerkekyarısSevgililer Günü Hediyesi (1)" width="400" />

 

Eğer siz bir bayansanız ve bir erkeğe gönlünüzü kaptırmışsanız, işiniz bir erkeğe göre daha zordur. Neden? Çünkü, bir bayanın duygularını, erkeğin karşısına geçip pat pat söylemesi çok olağan ve alışılmış bir şey değildir. Bayanın bu durumda tek bir silahı vardır, bakışları. :) Bu silahı iyi bir şekilde ateşlerse, elde edemeyeceği erkek yok gibi bir şeydir. :) Tabi bilinçli olarak, zor insan modeline bürünen erkekler de yok değildir. Eğer karşınızdaki erkek, bu modele büründüyse işiniz gerçekten zor. Siz onun peşinden gidene kadar yanınıza gelmez. Hele ki, sizin ondan hoşlandığınızdan eminse, ondan hiç bir adım beklemeyin. İlk adımı sizden görmek ister ve ona göre hareket eder. Zor adam, her zaman daha çok dikkat çeker, politikasını içine sindirmiştir bir kere.. Eee, ne de olsa kaçan kovalanır. :)

kacan kovalanir mi r2d3

Kaçanın her zaman kovalanmasının ana sebebi, bizce zor olanın dikkat çekici olması. Bir tek aşk ilişkilerinde değil; her türlü arkadaşlık, aile veya iş ilişkilerinde de zor olan kişi daha çok ilgi çeker. İlgi çekmek gibi bir isteğiniz varsa, zor bir kişiliğe bürünüp kaçmanız yeterli olacaktır. :)

Size hediye almayan bir sevgiliniz varsa ve bu durumdan çok şikayetçiyseniz, bu durumu lehinize çevirmek elinizde. Nasıl mı? Ondan kaçın. Bu durumda, siz olmadan yapamayacağını anlayan sevgili, yana yakıla sizi kovalayacağı için en büyük sevgililer günü hediyesi sizin olacak. Hadi yine iyisiniz. :)YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.