Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri

14.01.2013 12:53:23
A+ A-

 

Sevdiklerinizi mutlu etmek için neler yaparsınız? Hediyeler mi alırsınız, onlara güzel sözler mi, şarkılar mı mırıldanırsınız ya da ne bilelim sürekli bir yerlere gezmeye mi götürürsünüz onları? Neler yaparsınız? Yaklaşan sevgililer günü için planlarınızı merak etsek çok mu meraklı görünürüz gözünüze? Ya da elinizde plan yapacak kadar paranız mı yok? Eğer durum böyleyse biz sizin için buradayız. Sevdiklerinize alacağınız ucuz ancak değerli hediyelerle onları mutlu etmeniz için çalışıyoruz. Sevgilinizi sevgililer gününde mutlu etmenin keyfini çıkarın. 

Sevgililer Gününe Özel En Ucuz Hediyeler

sevgililer-gunu-hediyesi-1

Sevgilinizi öpücüklere boğmaya hazır olun. Sevgiliniz kupasını elinden düşürmesin, siz de onu mutlu etmenin keyfini çıkarın. Mutluluk bazen sadece 14,90 TL dir.:)

sevgililer-gunu-hediyesi-2

 

Sevgililer gününde sevgilinizin ağzı tatlansın diye ona çok özel bir çikolata almaya, çikolatanızı konuşturmaya ne dersiniz. Hem de sadece 15 Tl’ye.

sevgililer-gunu-hediyesi-3

Sevgilinize sımsıkı sarılın. Onu hiçbir zaman yalnız bırakmayın. Çünkü böylesine güzel aşklar kolay bulunmuyor. Sevgilinize alacağınız, siz olmadığınızda onu sizin sıcaklığınız gibi saracak olan bu yastıklar tam sevgililer gününe özel bir hediye. Hem de çok uygun fiyata. Ne  kadar olduğunu merak mı ediyorsunuz. O zaman tıklayın. 

sevgililer-gunu-hediyesi-4

Dünyanın en güzel sevgilisine hediye almak hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Sevgililer günü hediyenizi almak için hemen tıklayın.

 

sevgililer-gunu-hediyesi-5

Sevgiliniz kitap düşkünü mü? Ona geceleri gözlerini yormadan okuması için bu güzel sevgililer gününü almaya ne dersiniz? Hediyeniz sevgilinizi çok mutlu edecek. Fiyatını görmek için hala tıklamadınız mı yoksa?

 

sevgililer-gunu-hediyesi-6

Sevgilinizin bu soğuk kış günlerinde elleri üşümesin. Ona alacağınız bu sıcacık hediye ile hem onu mutlu edin, hem kesenizi.:)  Bu benzersiz fiyatı görmek için tıklayın.

sevgililer-gunu-hediyesi-7

Sevgililer gününde sevgilinize olan aşkınızı belgelemeye ne dersiniz? Hem farklı, hem orijinal bir fikir olan bu hediyenin fiyatını görmek ister misiniz? O zaman lütfen tıklayınız.

 

sevgililer-gunu-hediyesi-8

Sevgililer gününde bir dilek tutun ve bu dilekte sevdiğiniz bir ömür boyunca yanında olsun. Denemeye ne dersiniz? Hem de bu fiyata!

sevgililer-gunu-hediyesi-9

Tam bir sinema tutkunu olan sevgiliniz için elimizde çok güzel bir klaket var. Sevgiliniz aldığınız hediye karşısında ne diyeceğini bilemeyecek.:)

sevgililer-gunu-hediyesi-10

Sevgililer gününde en anlamlı ve uygun hediye ne olur diye arıyorsanız eğer, içinize beraber resminizi koyduğunuz güzel bir çerçeve deriz. Hem de böylesine güzelleri, böylesine uygun bir fiyata. Merak ettiniz değil mi? O halde tıklayın.:)

sevgililer-gunu-hediyesi-11

Sıcak köpüklü bir banyo için alabileceğiniz en güzel ürün bu kalp konfetiler olacak. Sıcak suda eriyen ve köpüren bu sabunlarla sevgilinize güzel bir banyo keyfi sunmanın tadını çıkarın. Hem de o kadar uygun fiyata ki! Görmek için tıklayınız.

sevgililer-gunu-hediyesi-12

Yazın sıcaklarında içeceklerinizin hemen ısınmasından şikayetçi misiniz? Sevgiliniz de sizinle aynı fikirde mi? O zaman elimizde tam da size göre çok güzel bir hediye var. Bu hediye ile sevgilinizin soğuk içecekleri sıcak içme şikayetine son vereceksiniz. Hem de bunu o kadar uygun bir fiyata yapacaksınız ki! Hediyenizi buzlukta bekletmeniz ve sonrasında içerisine içeceğinizi koymanız yeterlidir. Böylelikle sevgilinizi çok büyük bir dertten kurtarmış olacaksınız. Bu güzel ürünü incelemek istiyorsanız tıklamanızyeterli.

 

sevgililer-gunu-hediyesi-13

Kahve falı baktırma meraklısı sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediye ile karşınızdayız. Bu fincan kendi kendine fal bakıyor ve her seferinde başka bir şey söylüyor. Şansınızı denemeye ne dersiniz? Sevgilinizle bir ömür mutlu mesut yaşama isteğinizin çıkması dileğiyle. Detaylar için tıklayınız.

sevgililer-gunu-hediyesi-14

Çok stresli bir sevgiliniz var. O zaman sevgiliniz için alabileceğiniz en güzel sevgililer günü hediyesinden biri bu komik stres topu olacaktır. Sevgiliniz hediyesini o kadar çok beğenecek ki bu sayede bütün bir yılı stressiz geçirecek.:) Bu güzel hediyenin detaylarını incelemek istiyorsanız lütfen tıklayınız.

 

sevgililer-gunu-hediyesi-15

Sevgiliniz için güzel bir sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız sevgilinize güzel bir müzik kutusu alabilirsiniz. Bu müzik kutusuyla sevgiliniz kendi ritmini kendisini oluşturacak. Hediyeyi eline aldığı andan itibaren müziğe olan merakı artacak.:) Sevgilinize sevgililer gününde ilginç bir hediye almak için, detayları incelemek için lütfen tıklayınız. 

sevgililer-gunu-hediyesi-16

Sürekli anahtarını kaybeden sevgiliniz için, sevgililer gününde bir sürpriz yapın ve onun anahtarlarını kaybetmesi durumuna bir son verin. Sevgiliniz alacağınız bu güzel anahtarlıkla, kaybettiği anahtarlığını ıslık yardımıyla bulsun sizde o da bu dertten kurtulun.:) Ürün detaylarını incelemek için lütfen tıklayınız.

YORUMLAR

Teşekkürler :) -

Donan kupa çok hoşuma gitti ama http://www.buroteknik.com/Sevgililer-Gunu-Hediyesi-1766 olarak bunu kız arkadaşıma verirsem sonucu ayrılık olabilir :)

1 0
YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.